EN
Communitas Awards

1000 Çiftçi 1000 Bereket, Communitas Awards tarafından, ‘Kurumsal Sosyal Sorumluluk Alanında Mükemmellik – Kurumsal Sosyal Sorumluluk Programı’ kategorisinde ödüle layık görüldü.

 


ABD merkezli Pazarlama ve İletişim Profesyonelleri Derneği (AMCP) tarafından bu yıl 11’incisi düzenlenen Communitas Awards, kaynaklarını toplumsal fayda için en iyi şekilde kullanan işletmeleri, kuruluşları ve bireyleri ödüllendiriyor.

 


1000 Çiftçi 1000 Bereket, dünyanın her yerinden sosyal sorumluluk çalışmalarının kapsamına ve etkisine göre değerlendirildiği yarışmanın ‘Kurumsal Sosyal Sorumluluk Alanında Mükemmellik - Kurumsal Sosyal Sorumluluk Programı ’ kategorisinde 2021 yılının kazananı oldu.

Çerezler gibi teknolojileri, sitenin işlevselliğini optimize etmek, sosyal medya ile entegre etmek, sitemizi ve üçüncü taraf web sitelerini ziyaret ettiğinizde tarafımız ve üçüncü taraflarca sizinle alakalı reklamların sunulmasını sağlamak, trafiğimizi ve site performansımızı analiz etmek ve web sitelerimizdeki deneyiminizi iyileştirip kişiselleştirmek için kullanıyoruz. Daha fazla bilgi