EN
1000 Çiftçi 1000 Bereket programı, International Business Awards®’dan bir Stevie Ödülü daha kazandı.

1000 Çiftçi 1000 Bereket programının, 19. Uluslararası İşletme Ödülleri® (International Business Awards-IBA) tarafından Yılın İletişim/Halkla İlişkiler Kampanyası Kurumsal Sorumluluk kategorisinde Gümüş Ödül sahibi olduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

Bu ödülle birlikte 1000 Çiftçi 1000 Bereket, Uluslararası İşletme Ödülleri® tarafından  ikinci kez Stevie Ödülü ile taçlandırılmış oldu. Program, 2021 yılında da Avrupa'da Yılın Kurumsal Sosyal Sorumluluk Programı kategorisinde Bronz Ödül kazanmıştı.

 

Dünyanın önde gelen iş ödül programı olan Uluslararası İşletme Ödülleri® International Stevies olarak da bilinmektedir. Dünya çapındaki tüm kuruluşlara açık olan IBA'lara  2022 yılında 70’e yakın ülkeden 3.700'den fazla aday katılım göstermiştir.

Çerezler gibi teknolojileri, sitenin işlevselliğini optimize etmek, sosyal medya ile entegre etmek, sitemizi ve üçüncü taraf web sitelerini ziyaret ettiğinizde tarafımız ve üçüncü taraflarca sizinle alakalı reklamların sunulmasını sağlamak, trafiğimizi ve site performansımızı analiz etmek ve web sitelerimizdeki deneyiminizi iyileştirip kişiselleştirmek için kullanıyoruz. Daha fazla bilgi