EN
1000 Çiftçi 1000 Bereket’in 2021 Sosyal Etki ve SROI Raporu, LACP Awards'dan iki ödül kazandı.

1000 Çiftçi 1000 Bereket 2021 Sosyal Etki ve SROI Raporu, LACP Award olarak adlandırılan Uluslararası Yıllık Rapor Yarışması Amerikan İletişim Uzmanları LLC (LACP) 2021 Vision Awards'dan iki ödül kazandı. EMEA bölgesinde İlk 50'de 6., Türkiye'de En İyi 20 rapor listesinde 79. ve Dünya Çapında 100 listesinde 79. sırada yer alan rapor, LACP Vision Awards'da KSS raporu- Bilim ve Teknoloji kategorisinde Platin ödüle layık görüldü. Ayrıca Bölgesel Özel Başarı Ödülü: En İyi Ajans Raporu'nda Altın ödülle onurlandırıldı.

 

League of American Communications Professionals LLC (LACP), halkla ilişkiler endüstrisine meslekteki en iyi uygulamaları değerlendirmek üzere bir forum veya platform sağlamak amacıyla 2001 yılında kuruldu. LACP'nin amacı, iletişimde sınıfının en iyisi uygulamaları değerlendirmeye yardımcı olmak ve örnek iletişim davranışları sergileyenleri tanımaktır.

Çerezler gibi teknolojileri, sitenin işlevselliğini optimize etmek, sosyal medya ile entegre etmek, sitemizi ve üçüncü taraf web sitelerini ziyaret ettiğinizde tarafımız ve üçüncü taraflarca sizinle alakalı reklamların sunulmasını sağlamak, trafiğimizi ve site performansımızı analiz etmek ve web sitelerimizdeki deneyiminizi iyileştirip kişiselleştirmek için kullanıyoruz. Daha fazla bilgi