EN
1000 Çiftçi 1000 Bereket'e Galaxy Awards'dan "Büyük Ödül"!

1000 Çiftçi 1000 Bereket kurumsal sorumluluk programımıza ait İlerleme Raporumuz ile bu yıl 31. kez düzenlenen Galaxy Awards’un kurumsal video kategorisinde “Büyük Ödül”e layık görüldü. 1000 Çiftçi 1000 Bereket programımızın İlerleme Raporu’nun videosu geçtiğimiz ekim ayında Galaxy Awards’un kurumsal video kategorisinde “Altın” ödülü kazanarak 16 ülkeden 500’den fazla şirketin katıldığı yarışmada en iyilerin iyisinin seçildiği “Büyük Ödül” için de yarışma hakkına sahip olmuştu. Yaışma sonrası kendi kategorisinin en iyisi seçilerek “Büyük Ödül”e layık görüldü.

 

1987 yılında ABD’de, uluslararası alanda iletişim sanatı ve bilimini geliştirmek amacıyla kurulan ve dünyanın tek bağımsız ödül organizasyonu olan MerComm çatısı altında Galaxy Awards; reklam, yıllık raporlar ve broşürler gibi pazarlama iletişiminin en iyilerini ödüllendirmektedir.

 

Çerezler gibi teknolojileri, sitenin işlevselliğini optimize etmek, sosyal medya ile entegre etmek, sitemizi ve üçüncü taraf web sitelerini ziyaret ettiğinizde tarafımız ve üçüncü taraflarca sizinle alakalı reklamların sunulmasını sağlamak, trafiğimizi ve site performansımızı analiz etmek ve web sitelerimizdeki deneyiminizi iyileştirip kişiselleştirmek için kullanıyoruz. Daha fazla bilgi