EN
Altın Başarı ve Ölçümlenebilir Katkı Jüri Özel Ödülü'nü Kazandık!

1000 Çiftçi 1000 Bereket Programı 13. KSS Zirvesi Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları Ödülleri’nde Amaç 8: İnsana Yakışır İş ve Ekonomik Büyüme kategorisinde Altın Başarı Ödülü’ne ve Ölçümlenebilir Katkı Jüri Özel Ödülü’ne layık görülmüştür.

 

Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği, sürdürülebilir kalkınma ve toplumsal başarı için çalışmalarında, sosyal sorumluluk bilincini geliştirmek, yerel ve ulusal düzeyde Kurumsal Sosyal Sorumluk (KSS) bilincini yaymak amacıyla 2005 yılında kurulmuştur. Kurumsal Sosyal Sorumluluk Zirvesi 2009 yılından beri KSS Türkiye tarafından düzenlenmekte ve topluma fayda sağlayan KSS projelerini ödüllendirmektedir. Bu zirve kapsamında gerçekleştirilen Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları Ödülleri, Birleşmiş Milletler’in Küresel Amaçları’nın kısa süre içerisinde hayata geçirilmesine destek olmayı arzulamaktadır.

Çerezler gibi teknolojileri, sitenin işlevselliğini optimize etmek, sosyal medya ile entegre etmek, sitemizi ve üçüncü taraf web sitelerini ziyaret ettiğinizde tarafımız ve üçüncü taraflarca sizinle alakalı reklamların sunulmasını sağlamak, trafiğimizi ve site performansımızı analiz etmek ve web sitelerimizdeki deneyiminizi iyileştirip kişiselleştirmek için kullanıyoruz. Daha fazla bilgi