EN
1000 Çiftçi 1000 Bereket Programı ‘MERCURY EXCELLENCE AWARDS’da ‘BRONZ MERCURY ÖDÜLÜ’üne Layık Görüldü!

Cargill olarak ülkemizdeki çiftçilerin refahını ve verimini artırmak hedefiyle yürüttüğümüz 1000 Çiftçi 1000 Bereket Programımız ABD’de ödüle layık görüldü.

1987 yılından bu yana uluslararası alanda iletişim sanatını ve bilimini geliştirme amacıyla kurulan ve iletişimin Oscar’ı olarak bilinen Mercury Excellence Awards’da, 1000 Çiftçi 1000 Bereket ‘Bronz Mercury’ ödülünün sahibi oldu.

60’dan fazla ülkenin katıldığı ve birbirinden başarılı reklam, PR, kamu ilişkiler ve kurumsal iletişim projelerinin kıyasıya yarıştığı dünyanın bağımsız tek ödül organizasyonu olan ‘Mercury Excellence Awards’da, 1000 Çiftçi 1000 Bereket Programı ‘Kurumsal Sosyal Sorumluluk Uygulamaları’ kategorisinde bronz ödüle layık görüldü. Bu yıl sözkonusu kategoride sadece bronz ödül verildiğinden 1000 Çiftçi 1000 Bereket ödül alan tek program oldu.

Çerezler gibi teknolojileri, sitenin işlevselliğini optimize etmek, sosyal medya ile entegre etmek, sitemizi ve üçüncü taraf web sitelerini ziyaret ettiğinizde tarafımız ve üçüncü taraflarca sizinle alakalı reklamların sunulmasını sağlamak, trafiğimizi ve site performansımızı analiz etmek ve web sitelerimizdeki deneyiminizi iyileştirip kişiselleştirmek için kullanıyoruz. Daha fazla bilgi