EN
1000 Çifçti 1000 Bereket – Reuters Sorumlu İş Ödüllerinde “Jüri Özel Ödülünü” kazandı.

1000 Çiftçi 1000 Bereket’in, 14 Ekim tarihinde Reuters tarafından düzenlenen Sorumlu İş Ödülleri’nde “Sosyal Etki” kategorisinde “Jüri Özel Ödülünü” kazandı. Reuters Sorumlu İş Ödülleri Jürisi 1000 Çiftçi 1000 Bereket programı için: "Coğrafi alanda yenilikçi ölçüm methodları ve çiftçilikte yeni nesil ölçeklenebilirlik konularını içeren programın sosyal etki üzerindeki ifadeleri net ve çok etkileyici." İfadesini kullandı.

Sorumlu İş Ödülleri Hakkında:
Bu yıl 12.’si düzenlenen “Sorumlu İş Ödülleri” son iki yılda 18 ülkeden 32 farklı firmaya ödül vermiştir. Bu sene ise 500'den fazla başvurudan 116'sı finale kalmıştır. Reuters Sorumlu İş Ödülleri, sürdürülebilir iş dünyasında liderliği kutlayan, dünyanın önde gelen ödüllerinden biri olarak biliniyor. Bu platform, 21. yüzyılda iş dünyası için yeni bir plan sunarak, iş dünyası, toplum ve çevre üzerinde katma değer sağlayan şirketlere yer vermektedir.

Çerezler gibi teknolojileri, sitenin işlevselliğini optimize etmek, sosyal medya ile entegre etmek, sitemizi ve üçüncü taraf web sitelerini ziyaret ettiğinizde tarafımız ve üçüncü taraflarca sizinle alakalı reklamların sunulmasını sağlamak, trafiğimizi ve site performansımızı analiz etmek ve web sitelerimizdeki deneyiminizi iyileştirip kişiselleştirmek için kullanıyoruz. Daha fazla bilgi